توضیحات برای عکس ثبت نشده

شرکت شهر نور کوثر

شرکت شهر نور کوثر با مدیریت مهندس احسان صفافر، فعالیت خود را در زمینه طراحی، مونتاژ و اجرای شبکه های توزیع پست های برق صنعتی، الکترونیک صنعتی، طراحی و ساخت فیبرهای مدار چاپی و قطعات الکترونیکی و خدمات ماشین های اداری و سیستم های ایمنی، در سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و از پیشگامان این امر در استان می باشد.
شرکت شهر نور کوثر طی این سال ها همگام با پیشرفت این صنعت، فعالیت خود را در زمینه های مختلفی همچون سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، شبکه و سانترال و کلیه سیستم های امنیتی حفاظتی به عنوان مشاوره، طراح و مجری سیستم های حفاظتی، نظارتی و امنیتی جامعه صنعتی و اداری کشور آغاز نمود و اکنون به عنوان نماینده شرکت inim ایتالیا مجاز به ارائه خدمات مهندسی، فروش و پشتیبانی محصولات آن در استان اصفهان و همچنین نماینده کپسول های اطفا حریق با برند ناجی می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

هر تجارت موفقی وابسته به اصولی همچون ؛ مشتری مداری ، قیمت مناسب ، کیفیت و خدمات پایدار است. ارائه ى خدمات متفاوت به کارخانجات، بیمارستان ها، شرکت های گاز و مخابرات استان اصفهان و هلال احمر گواه تلاش این شرکت برای این مهم بوده و هست.
امروز پس از سال ها مفتخریم موجب جلب رضایت مشتریان عزیزمان شده ایم. این شرکت با شعار رضایت شما، افتخار ماست، با هدف ارتقاء سطح خدمات، جهت رسیدن به جامعه ای مترقی و بهینه سازی مصرف امکانات و فرصت ها، با در اختیار داشتن کادر فنی متخصص، با تجربه و متعهد و ارائه خدمات ، توضیحات و مشاوره رایگان قبل از فروش و بعد از فروش به موفقیت های چشم گیری رسیده است و آمادگی خود را جهت ارائه انواع پروژه ها به صورت همکاری و پیمانکاری و مجری اعلام می دارد.
خدا را شاکریم برای سالها توفیق ارائه ى بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان…

توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت شهر نور می باشد.